info
عکس سوپر دایی
category

سوپر دایی محله سرافرازان، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر دایی

سوپر دایی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سرافرازان مشهد و خیابان رهایی - دلاوران 21 واقع شده است. این فروشگاه یکی از نود و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک موزه علوم زمین مشهد و همچنین مسجد موسی بن جعفر (ع)، نمایندگی ایران رادیاتور و لورچ ( آرا تهویه)، پارک آزادگان، بینایی سنجی احمد و دبستان آزادی (دولتی) قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر دایی واقع شده‌اند:

 • سوپر هامون
  بلوار پیروزی، بین کوثر و پیروزی 32
 • سوپر مارکت
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی
 • سوپر مارکت رز
  بلوار پیروزی، پیروزی 26، بین فرقانی 2 و فرقانی3
 • سوپر عسل
  بلوار شهید فکوری، فکوری 63، دلشاد، بین دلشاد6 و 11
 • هایپر مارکت خیابانی
  بلوار نماز، بلوار دلاوران، دلاوران 51
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر دایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر دایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر دایی ندارد.
  neshan logo