info
عکس سوپر مارکت
category

سوپر مارکت محله چهارچشمه، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت

سوپر مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله چهارچشمه مشهد و خیابان کوثر جنوبی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد صاحب زمان (عج)، طباخی ترشیزیها، آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر طاهری، نانوایی کوثر و نمايندگي بيمه ایران ۸۸۹۰ قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت واقع شده‌اند:

 • مارکت تمشک 2
  بلوار شهید صارمی، صارمی 30، بین تابان 3 و 5
 • سوپر یگانه
  بلوار سرافرازان، رهایی - دلاوران 21، رهایی 2، بین رهایی 1 و 2/2
 • سوپر محله
  بلوار سرافرازان، رهایی - دلاوران 21، رهایی 2، بین رهایی 1 و 2/2
 • سوپر دایی
  بلوار سرافرازان، رهایی - دلاوران 21
 • سوپر
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اسی طلا (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ندارد.
  neshan logo