info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگ 4
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگ 4 محله فرهنگ، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگ 4

ایستگاه اتوبوس فرهنگ 4 (ایستگاه اتوبوس) در محله فرهنگ یزد و بلوار شهید انتظاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله فرهنگ یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید عقیق و همچنین هتل آپارتمان یزد، رستوران دلنشین، داروخانه امید، خودپرداز بانک سپه و دکه سوپر گلستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ 4 یزد

ایستگاه اتوبوس فرهنگ 4 یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله فرهنگ پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید انتظاری، بین عیوض پور و شهیدان ضیغمیان بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فرهنگ 4 یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ 4 یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگ 4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام حسن مجتبی
  طراوت، بین میدان حضرت خدیجه و میعاد
 • ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی
  بلوار صیاد شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس برج دوقلو یاغوت
  بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی
 • ایستگاه اتوبوس برج دوقلو باغوت
  بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ 2
  بلوار صیاد شیرازی، بین نسیم و میدان توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگ 4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگ 4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگ 4 ندارد.
  neshan logo