info
عکس ایستگاه اتوبوس باباطاهر
category

ایستگاه اتوبوس باباطاهر محله یزد باف، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باباطاهر

ایستگاه اتوبوس باباطاهر (ایستگاه اتوبوس) در محله یزد باف یزد و بلوار رضا پاکنژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله یزد باف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سایا و همچنین کتابخانه پارک غدیر، اتوسرویس پارک، لاستیک فروشی برادران نصیری، کافه رستوران دارکوب و امداد باطری سهند (فاتحی پور) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باباطاهر یزد

در شهر یزد، محله یزد باف ، ایستگاه اتوبوس باباطاهر یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار رضا پاکنژاد، بین بیست و دو متری دانش و یزدباف است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس باباطاهر یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس باباطاهر یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باباطاهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس محله کسنویه
  خیابان انقلاب، نرسیده به کوچه سید محمود نیک خواه
 • ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه
  بلوار مطهری، بلوار 22 بهمن، بین 18 و یادبود
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه اتکا
  بلوار محمدکاظم طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس میدان انبیا
  بلوار ولیعصر، بین پانزدهم و هفدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باباطاهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باباطاهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باباطاهر ندارد.
  neshan logo