info
عکس باشگاه ورزشی احمدیان
category

باشگاه ورزشی احمدیان محله افسریه شمالی، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه ورزشی احمدیان

باشگاه ورزشی احمدیان (سالن و مجموعه ورزشی) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان بیست متری افسریه واقع شده است. این مجتمع یکی از یازده مجموعه ورزشی در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ الماس و همچنین فست فود هایدا، داروخانه دکتر خرمی، نمایندگی نیکتا، درب آکاردیونی و قنادی گل قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه ورزشی احمدیان واقع شده‌اند:

 • باشگاه بدنسازی آسمان افسریه
  بزرگراه بسیج، احمدی، حقیقت - هشتم
 • سالن نائیریکا
  بزرگراه بسیج، عنابستانی - هفدهم، بین 15 متری دوم و 15 متری سوم
 • باشگاه ورزشی حسنین
  بزرگراه بسیج، عبدالحمید شاطر نیا، شاطرنیا
 • باشگاه بدنسازی و تناسب اندام افسریه (امیر آرشیا سابق)
  کنگاوری - بیست و نهم
 • باشگاه بدنسازی بهار ویژه بانوان
  (4.0)
  ده حقی(آهنگ)
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسرحاجی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه ورزشی احمدیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه ورزشی احمدیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه ورزشی احمدیان ندارد.
  neshan logo