info
عکس ماشین های اداری جاویدی
category

ماشین های اداری جاویدی محله ده دی، مشهد

درباره‌ی ماشین های اداری جاویدی

ماشین های اداری جاویدی (فروشگاه) در محله ده دی مشهد و بلوار امام خمینی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و هفت فروشگاه در محله ده دی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه سینا، موزه سلفی گلستانه و مجتمع بین المللی طلا و جواهر نفیس و همچنین فروشگاه شکار الصیاد، کلیسای مسروپ مقدس، ساندویچ مترو، هتل رهپویان عدالت و داروخانه هلال احمر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده ماشین های اداری جاویدی واقع شده‌اند:

 • نقره جات کوثر
  شهید اندرزگو، سرشور، بین سرشور 18 و 20
 • حوله میرحسینی
  مصباح یزدی، مصباح یزدی 15
 • تعاونی مصرف کارکنان بانک ملی
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 1 و ملک الشعرا 3
 • گالری ساعت کاردینال
  بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 21 و بلوار مدرس
 • کالای طب پدیده
  ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فریاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ماشین های اداری جاویدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ماشین های اداری جاویدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ماشین های اداری جاویدی ندارد.
  neshan logo