info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا محله ده دی، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا

ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا (ایستگاه اتوبوس) در محله ده دی مشهد و خیابان ابن سینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله ده دی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آریا و مرکز خرید آلتون و همچنین میدان امام رضا (ع)، موکب سلامت بیمارستان امام رضا، آزمایشگاه شبانه روزی سروش، مرکز ناباروری میلاد و دکتر محمد مهدی رحمانی متخصص اورولوژیست قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا مشهد

ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا مشهد در شهر مشهد، محله ده دی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ابن سینا قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو سعدی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس شبانه روزی هما سیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان امام رضا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه امام خمینی
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 36 و بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شریعتی
  بلوار احمدآباد، بین احمدآباد 1 و بهشت
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس
  چمران، بین بلوار مدرس و چمران 3
 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی 28
  بلوار امام خمینی، پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس خیابان پاسداران
  بلوار امام خمینی، پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا ندارد.
  neshan logo