info
عکس ایستگاه اتوبوس امام خمینی 28
category

ایستگاه اتوبوس امام خمینی 28 محله جنت، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام خمینی 28

ایستگاه اتوبوس امام خمینی 28 (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت مشهد و خیابان پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله جنت مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آریا و بازار خیابان جنت (ارگ قدیم) و همچنین رستوران معین درباری، هتل جم مشهد، خانه ملک، بازار طلا و جواهر مرمر و آژانس مسافرتی ادیبیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام خمینی 28 مشهد

ایستگاه اتوبوس امام خمینی 28 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله جنت پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام خمینی، پاسداران قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس امام خمینی 28 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سعدی است. همچنین آژانس برزگر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس امام خمینی 28 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام خمینی 28 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1
  بلوار ملک الشعرا بهار، شهید محمود تولایی، بین تولایی 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6
  شهید دیالمه، آخوند خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید اندرزگو
  شهید دیالمه، بین دیالمه2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین رزم و ملک الشعرا بهار 52
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام خمینی 28 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام خمینی 28 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام خمینی 28 ندارد.
  neshan logo