info
عکس ایستگاه اتوبوس بوعلی
category

ایستگاه اتوبوس بوعلی محله یافت آباد شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوعلی

ایستگاه اتوبوس بوعلی (ایستگاه اتوبوس) در محله یافت آباد شمالی تهران و خیابان شاندیز واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله یافت آباد شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مبل و بازار مبل ایران شماره 3 و همچنین بازار مبل پاسارگاد، پارچه فروشی لارامب، تشک رویال، کاور فرجی و رستوران آراميس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوعلی تهران

ایستگاه اتوبوس بوعلی تهران در شهر تهران، محله یافت آباد شمالی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در یافت آباد، شاندیز، بین آقا نوری و پارک بوعلی سینا واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بوعلی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس رنگین کمان قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بوعلی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوعلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شمشیری تخلیه
  چهل و پنج متری زرند، بین برخورداری و قدرت پاکی
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  پیغمبری، سجاد جنوبی، بین ندایی و امیری
 • ایستگاه اتوبوس پل ساوه
  چهل و پنج متری زرند، بعد از قناعت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوعلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوعلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوعلی ندارد.
  neshan logo