info
عکس بردیاسیستم
category

بردیاسیستم محله بوسار، رشت

فروشگاه لوازم خانگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بردیاسیستم

بردیاسیستم (فروشگاه لوازم خانگی) در محله بوسار رشت و بلوار برادران محبی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه لوازم خانگی در محله بوسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ایرانیان و همچنین آزمایشگاه دکتر آشتیانی، پرنده فروشی ملادو، آژانس مسافرتی سپید پرواز گیلان، میدان شهید قلی پور و مجتمع تجاری بوسار قرار گرفته است.

درباره فروشگاه بردیاسیستم رشت

فروشگاه بردیاسیستم رشت در شهر رشت، محله بوسار، واقع شده است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (01333122949) تماس بگیرید. فروشگاه بردیاسیستم رشت یکی از فروشگاه‌های خوب محله بوسار به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، لوازم خانگی رشت فروشگاه پدیده خورشید رشت، ساختمان نگین و گیل سرویس هستند.

چطور به فروشگاه بردیاسیستم رشت برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه بردیاسیستم رشت مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه بردیاسیستم رشت رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه بردیاسیستم رشت تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده بردیاسیستم واقع شده‌اند:

 • لوازم خانگی رشت فروشگاه پدیده خورشید رشت
  سعدی، بین ابراهیم فرقان بین و بلوار معلم
 • ساختمان نگین
  باقرآباد، بین قلی پور و ملکی
 • گیل سرویس
  سعدی، بین ابراهیم فرقان بین و بلوار معلم
 • بازرگانی محمدی
  تختی، بین گلستان و سعدی
 • فروشگاه لوازم صوتی وتصویری کهنی شعبه 2
  سعدی، بین فراهانی و معرفت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط seyed saeed (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بردیاسیستم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بردیاسیستم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بردیاسیستم ندارد.
  neshan logo