info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان ثقفی
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان ثقفی محله شهرک گلها، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان ثقفی

ایستگاه اتوبوس بیمارستان ثقفی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک گلها رشت و بلوار سمیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله شهرک گلها رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان گلسار و مرکز خرید گلسار و همچنین گرانیوم(شمعدونی سابق)، پیتزا ایتالیایی ناصری، بانک دیجیتال املاک آینده، دبیرستان غیردولتی برگزیدگان رشت و ساختمان کهن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان ثقفی رشت

ایستگاه اتوبوس بیمارستان ثقفی رشت را می‌توانید در شهر رشت، محله شهرک گلها پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار سمیه، بین گیل و 142 بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف رشت، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان ثقفی رشت عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی تلفنی مهیار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان ثقفی رشت، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان ثقفی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گیلان 168
  بلوار گیلان، بین خیابان 168 و 170
 • ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی
  بلوار توحید، بین توحید 7 و میدان غزنوی
 • ایستگاه اتوبوس گلایل
  بلوار گلایل، بین یاس و استاد معین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان ثقفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان ثقفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان ثقفی ندارد.
  neshan logo