info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن
category

ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن محله بابک، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن

ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن (ایستگاه اتوبوس) در محله بابک تبریز و بزرگراه ملت، بلوار 22 بهمن (راه آهن)، خط ویژه اتوبوس واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله بابک تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان طالقانی و مرکز خرید ستارخان و همچنین جایگاه سوخت آذر پترول، 'Hasan amo' Potato and Tomato restaurant یرالما یومورتا حسن عمی، نانوایی تراکتور، اداره کل راه و ترابری و ساندویچی فرزاد (گلدیس) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن تبریز

ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه ملت، بلوار 22 بهمن (راه آهن)، خط ویژه اتوبوس می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس تلفنی دوستان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان راه آهن واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن ندارد.
location استان آذربایجان شرقی، تبریز، بزرگراه ملت، بلوار 22 بهمن (راه آهن)، خط ویژه اتوبوس
ثبت نظر و تصویر
neshan logo