info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان
category

ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان محله هروی - حسین آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان

ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه مجازی هنر کودک و همچنین رستوران اصل اعیونی لویزان، کتابخانه لویزان، کارواش مجهز باران، ویپ و پاد مستر دود و بانک ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان تهران

ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله هروی - حسین آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس اتوموبیل کداک قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید جعفریان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جوانشیر
  بزرگراه امام علی، جعفریان، جوانشیر، بین سنبل و رضاییان
 • ایستگاه اتوبوس عارف
  بزرگراه امام علی، مریم، افتخاریان، آزادی، بین شمشاد و ارکیده
 • ایستگاه اتوبوس بوستان مبارک آباد
  بزرگراه امام علی، عزیزی، افتخاریان، بین میدان مبارک آباد و هزارپیشه
 • ایستگاه اتوبوس مبارک آباد
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان ندارد.
  neshan logo