info
عکس ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی
category

ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی محله دشتستان، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی

ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی (ایستگاه اتوبوس) در محله دشتستان اصفهان و خیابان پروین اعتصامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله دشتستان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهید رجایی و همچنین فروشگاه افق کوروش، کله پزی مولانا، کلبه ستارگان مهر ، آس برگر و شتابدهنده وب آوند(webavand) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی اصفهان، شهر اصفهان، محله عسگریه است. این ایستگاه اتوبوس در پروین اعتصامی، بین عنقا و مسعود واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس تالار قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حکیم شفایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سپیده کاشانی
  معراج، بین 10 و عباس آباد
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  عطار نیشابوری، بین آزادگان و گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی ندارد.
  neshan logo