info
عکس دالان ابوالقاسم
category

دالان ابوالقاسم محله بازار، تبریز

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی دالان ابوالقاسم

دالان ابوالقاسم (بازار و مرکز خرید) در محله بازار تبریز و خیابان بیرینجی حاج ابوالقاسم دالانی واقع شده است. این مجتمع یکی از نود و نه بازار و مرکز خرید در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه حریری (موزه هنر و مکتب تبریز) و بازار بزرگ تبریز و همچنین چلوکبابی حاج علی، بازار کفش، بازار کفاشان، لبنیاتی حاج سلطانعلی و کافه فرش قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده دالان ابوالقاسم واقع شده‌اند:

 • ملزومات حجاب آرمیتا
  خاقانی، خیابان روشنایی، بین خیابان افروزنده و محمد قلی
 • بازار بزرگ ولیعصر
  فلکه ترمینال قدیم، شهید محققی غربی، بین ولی عصر و مهران 1
 • دکتر تردمیل تبریز (یغمایی)
  بلوار شهدا، خاقانی
 • پاساژ الکترونیک
  شریعتی شمالی، شهید محققی غربی
 • مجتمع میارمیار
  فردوسی، مستنبط غروی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دالان ابوالقاسم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دالان ابوالقاسم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دالان ابوالقاسم ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، بلوار جمهوری اسلامی، دارایی - مدنی 1، باشماخچی بازاری، بیرینجی حاج ابوالقاسم دالانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo