info
عکس ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد
category

ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد محله سنگلج، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد

ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد (ایستگاه اتوبوس) در محله سنگلج تهران و خیابان 15 خرداد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شهر و حمیدیان مال و همچنین هتل صدار، چلو کباب مردم دار، پمپ بنزین پانزده خرداد، پلیس + 10 کد 211202 و ویتامینه سندباد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد تهران

ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سنگلج قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در 15 خرداد، بین عطار و عدالت خواه قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو خیام قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پانزده خرداد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد ندارد.
neshan logo