info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان ۸
category

ایستگاه اتوبوس گلستان ۸ اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان ۸

ایستگاه اتوبوس گلستان ۸ (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان گلستان یک واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اصفهان 33 و همچنین دفتر مشاوره بیمه صبح امید ، صنایع لاستیک پارس ایران، کارخانه صنعتی ایرانو، ایستگاه اتوبوس گلستان10 و سوپر مارکت بهنام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان ۸ اصفهان

ایستگاه اتوبوس گلستان ۸ اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله شهرک مهدیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام خمینی، مهدیه، گلستان یک، بین گلستان هشت و گلستان هفت قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گلستان ۸ اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شاهپور جدید قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان ۸ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  بزرگراه امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس کوی دانش
  بزرگراه امام خمینی، بین شهید زرین و دانش
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم
  بزرگراه امام خمینی، بعد از گلستان ارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان ۸ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان ۸ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان ۸ ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه امام خمینی، مهدیه، گلستان یک، بین گلستان هشت و گلستان هفت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo