info
عکس فروشگاه لوازم و غذای حیوانات خانگی زینو
category

فروشگاه لوازم و غذای حیوانات خانگی زینو محله نصرت، تهران

فروشگاه حیوانات خانگی

درباره‌ی فروشگاه لوازم و غذای حیوانات خانگی زینو

فروشگاه لوازم و غذای حیوانات خانگی زینو (فروشگاه حیوانات خانگی) در محله نصرت تهران و خیابان طوسی واقع شده است. این مکان یکی از هفده فروشگاه حیوانات خانگی در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری آریا تهران، بیمارستان دامپزشکی خاورمیانه، پت شاپ کالینا، فروشگاه همراه اول و دارالترجمه رسمی شکیبا ( شماره 499) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو توحید، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه لوازم و غذای حیوانات خانگی زینو تهران

فروشگاه لوازم و غذای حیوانات خانگی زینو تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله نصرت و پیدا کنید. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (09192709647) تماس بگیرید. فروشگاه لوازم و غذای حیوانات خانگی زینو تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله نصرت به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، زیستیران، فروشگاه لئو و پت شاپ دام یار هستند.

چطور به فروشگاه لوازم و غذای حیوانات خانگی زینو تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم و غذای حیوانات خانگی زینو تهران مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس دامپزشکی قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو توحید که نزدیک به فروشگاه لوازم و غذای حیوانات خانگی زینو تهران است، پیاده شوید. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه لوازم و غذای حیوانات خانگی زینو تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه لوازم و غذای حیوانات خانگی زینو تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های حیوانات خانگی که در محدوده فروشگاه لوازم و غذای حیوانات خانگی زینو واقع شده‌اند:

 • زیستیران
  نواب صفوی، دکتر حسابی
 • فروشگاه لئو
  آزادی، اسکندری شمالی، بهار
 • پت شاپ دام یار
  آزادی، اسکندری شمالی، بین بهار و امیرلو
 • دنیا پت
  بزرگراه شهید چمران، میرخانی، اسکندری شمالی
 • پت شاپ تک
  آزادی، اسکندری شمالی، بین امیرلو و خیرخواه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کی چیو (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لوازم و غذای حیوانات خانگی زینو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لوازم و غذای حیوانات خانگی زینو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لوازم و غذای حیوانات خانگی زینو ندارد.
  neshan logo