info
عکس مجتمع تجاری اداری رز میرداماد
category

مجتمع تجاری اداری رز میرداماد محله میرداماد، تهران

مجتمع تجاری اداری

درباره‌ی مجتمع تجاری اداری رز میرداماد

مجتمع تجاری اداری رز میرداماد (مجتمع تجاری اداری) در محله میرداماد تهران و خیابان کنارگذر میرداماد واقع شده است. این مجتمع یکی از هشت مجتمع تجاری اداری در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آرین و همچنین جایگاه سوخت میرداماد، آموزشگاه زبان گاما (شعبه میرداماد)، رز میرداماد ، لمیز کافی و ایکات میرداماد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو میرداماد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مجتمع‌های تجاری اداری که در محدوده مجتمع تجاری اداری رز میرداماد واقع شده‌اند:

 • شرکت سرمایه گذاری وتجارت
  بلوار میرداماد، نیل، بین هشتم و خجند
 • ساختمان آذر
  بلوار میرداماد، سنجابی، بین یکم و سوم
 • برج امپریال
  بلوار میرداماد
 • برج نادر
  بلوار میرداماد، بین شمس تبریزی و کازرون
 • مجتمع اداری کاووسی
  (5.0)
  بلوار میرداماد، وزیری پور، کاووسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ چهارشنبه 13 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری اداری رز میرداماد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 13 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری اداری رز میرداماد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری اداری رز میرداماد ندارد.
  neshan logo