info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ارتش
category

ایستگاه اتوبوس میدان ارتش محله پاسداران، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ارتش

ایستگاه اتوبوس میدان ارتش (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز سی ان جی شهید دشتی، پارک بوستان ورزش، آژانس ارابه، ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین و تعمیرگاه CNG فلاحتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ارتش حمیدیا

ایستگاه اتوبوس میدان ارتش حمیدیا در شهر حمیدیا، محله پاسداران و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید دشتی، بلوار ارتش، بین میدان ارتش و ارتش 12 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان ارتش حمیدیا عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از حمیدیا دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ارابه قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان ارتش حمیدیا و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ارتش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی شهید کاظمی
  بلوار جعفرزاده
 • ایستگاه اتوبوس میدان آقا بابایی
  میدان آقا بابایی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 39 و 41
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ارتش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ارتش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ارتش ندارد.
  location استان یزد، حمیدیا، بلوار شهید دشتی، بلوار ارتش، بین میدان ارتش و ارتش 12
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo