عکس ایستگاه اتوبوس ستاری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ستاری (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، میرزابابایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ستاری در محله پونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ستاری (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و بلوار میرزا بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شاهد و بیمارستان فوق تخصصی امید و همچنین پیتزا رامسی، عطاویچ، باشگاه ایران زمین، کافه سینوهه و قالیشویی و مبل شویی یسنا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ستاری

ایستگاه اتوبوس ستاری را می‌توانید در شهر تهران، محله پونک بلوار میرزا بابایی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه ستاری، میرزابابایی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ستاری عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی گل تاکسی واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ستاری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، میرزابابایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ستاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاهین
  آبشناسان، کبیری طامه
 • ایستگاه اتوبوس بصارتی
  آبشناسان، کبیری طامه، بین بصارتی و مخبری
 • ایستگاه اتوبوس نیلوفر
  بزرگراه آبشناسان، کبیری طامه، بین بهار و نیلوفر
 • ایستگاه اتوبوس میدان عدل
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین گلستان یکم و على گل تپه
 • ایستگاه اتوبوس سوسن
  آبشناسان، کبیری طامه، بین چمران و سوسن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ستاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ستاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ستاری ندارد.
  neshan logo