info
عکس ایستگاه اتوبوس ستاری
category

ایستگاه اتوبوس ستاری محله پونک، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ستاری

ایستگاه اتوبوس ستاری (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و بلوار میرزا بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شاهد و بیمارستان فوق تخصصی امید و همچنین پیتزا رامسی، مجتمع ورزشی خیریه عمل، عطاویچ، املاک کاخ و کافه سینوهه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ستاری تهران

ایستگاه اتوبوس ستاری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله پونک شمالی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه ستاری، بلوار میرزا بابایی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ستاری تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس گل واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ستاری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ستاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاهین
  آبشناسان، کبیری طامه
 • ایستگاه اتوبوس بصارتی
  آبشناسان، کبیری طامه، بین سعید و بصارتی
 • ایستگاه اتوبوس نیلوفر
  بزرگراه آبشناسان، کبیری طامه، بین بهار و نیلوفر
 • ایستگاه اتوبوس میدان عدل
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین گلستان یکم و على گل تپه
 • ایستگاه اتوبوس سوسن
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ یکشنبه 29 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ستاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 29 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ستاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ستاری ندارد.
  neshan logo