info
عکس ایستگاه کتابخانه
category

ایستگاه کتابخانه (محله مسعودیه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه کتابخانه

موقعیت ایستگاه کتابخانه در محله مسعودیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه کتابخانه (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین پارک سروناز، کتابخانه عمومی فلسطین، سرای محله مسعودیه، فروشگاه مرکزی قلقلک و مسجد موسی بن جعفر (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه کتابخانه

ایستگاه اتوبوس ایستگاه کتابخانه را می‌توانید در شهر تهران، محله مسعودیه خیابان شیرازی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام رضا، اول، شهید محسن قدیانی، شیرازی، بین محمدی و سوم بروید. ایستگاه اتوبوس ایستگاه کتابخانه محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس ثامن هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه کتابخانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاس
  غلامی، صدوقی پنجم
 • ایستگاه اتوبوس پارک والفجر
  بسیج، خاتم الانبیا، ابومسلم خراسانی، بین والفجر دوم و فلکه دوم
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، بین پیری و کلهر
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، بین کلهر و شهید محسن قدیانی
 • ایستگاه اتوبوس اسلام آباد
  بسیج، خاتم الانبیا، جلالوند، بیست متری قائم، بین شهید مرادی امید و بهتاش صفت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه کتابخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه کتابخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه کتابخانه ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، اول، شهید محسن قدیانی، شیرازی، بین محمدی و سوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo