info
عکس ایستگاه کتابخانه
category

ایستگاه کتابخانه محله مسعودیه، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه کتابخانه

ایستگاه کتابخانه (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین پارک سروناز، کتابخانه عمومی فلسطین، مسجد موسی بن جعفر (ع)، سرای محله مسعودیه و فروشگاه مرکزی قلقلک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه کتابخانه تهران

ایستگاه اتوبوس ایستگاه کتابخانه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله مسعودیه پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام رضا، اردیبهشت، شهید قدیانی، شیرازی، بین محمدی و سوم بروید. ایستگاه اتوبوس ایستگاه کتابخانه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس ثامن هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه کتابخانه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  امیررضا
  شنبه 25 آذر ماه 1402

  خیلی با تاخیر میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه کتابخانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاس
  غلامی، صدوقی پنجم
 • ایستگاه اتوبوس شهرک والفجر خاوران
  هنرستان، کوهسار، بین صدوقی ششم و رستم آبادی
 • ایستگاه اتوبوس پارک والفجر
  ابومسلم خراسانی، بین فلکه دوم و والفجر دوم
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، بین پیری و کلهر
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه کتابخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه کتابخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه کتابخانه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، اردیبهشت، شهید قدیانی، شیرازی، بین محمدی و سوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo