info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه

ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و خیابان بهشتی 19 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، فست فود و فلافلی مامان جون، شرکت بهساز سیستم یزد، هایپر سامان و آزمایشگاه حکیم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه یزد

ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله آبشاهی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام جعفر صادق، بهشتی 19 قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان مهدیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  فرخی، طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  کوثر، بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس اداره پست
  بهشتی، بین میدان امام حسین و بهشتی 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه ندارد.
  neshan logo