info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابی طالب
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابی طالب محله دانشگاه علوم پزشکی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابی طالب

ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابی طالب (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه علوم پزشکی یزد و بلوار جوان، بلوارشهدای گمنام واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه علوم پزشکی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شاه ولی و همچنین فست فود مامان جون یزد، دانشگاه آزاد اسلامی یزد، میلاد، خودپرداز بانک ملی و ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابیطالب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابی طالب یزد

ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابی طالب یزد در شهر یزد، محله دانشگاه علوم پزشکی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار جوان، بلوارشهدای گمنام بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابی طالب یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه علی ابن ابی طالب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران
  بلوار فردوسی، بین میدان امام موسی صدر و فردوسی 6
 • ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری
  خیابان استاد احمد آرام، بلواردانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابی طالب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابی طالب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابی طالب ندارد.
  neshan logo