info
عکس ایستگاه اتوبوس دارالمهدی
category

ایستگاه اتوبوس دارالمهدی محله مصلی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دارالمهدی

ایستگاه اتوبوس دارالمهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله مصلی یزد و خیابان شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله مصلی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه امامزاده جعفر(ع) و پاساژ موسوی و همچنین قهوه خانه، بقعه سید خلیل الله و سید جلیل الله، مطب دکتر مهدی عسکر فراشاه (طب سنتی)، آپارتمان ترنج و صرافی سپهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دارالمهدی یزد

ایستگاه اتوبوس دارالمهدی یزد در شهر یزد، محله مصلی عتیق و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید رجایی، بین چهارده معصوم و حسینیه آخوند واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دارالمهدی یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی همراز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دارالمهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهدا
  امام خمینی، بین ابوریحان و خیابان قیام
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
  خیابان قیام، امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس ابوالمعالی
  خیابان قیام، سید گلسرخ
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه زرگرها
  خیابان قیام، بین بازار زرگرها و محمدعلی خان
 • ایستگاه اتوبوس محله چهارمنار
  انقلاب، بین بن بست انقلاب و باغ صندلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دارالمهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دارالمهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دارالمهدی ندارد.
  neshan logo