info
عکس ایستگاه اتوبوس آزادگان شمال
category

ایستگاه اتوبوس آزادگان شمال محله کوی مدرس، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آزادگان شمال

ایستگاه اتوبوس آزادگان شمال (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی مدرس کرج و بلوار امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله کوی مدرس کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و خانه کودک هایپر بوک و کالای خواب حاجی ابراهیمی و همچنین شرکت توزیع نیروی برق استان البرز، مهاد صنعت، رستوران شاندیز عظیمیه، برج میلاد کرج و کافه دنو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزادگان شمال کرج

در شهر کرج، محله کوی مدرس ، ایستگاه اتوبوس آزادگان شمال کرج قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام رضا قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آزادگان شمال کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین اڑانس، ماھان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آزادگان شمال کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آزادگان شمال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهار آزادی
  شرع پسند، بین صادقی نژاد و میرزایی
 • ایستگاه اتوبوس اتش نشانی
  شهید نژادرمضانی، پالیزبیشه
 • ایستگاه اتوبوس اردلان 6
  بلوار تعاون، بین بلوار ملاصدرا و اردلان 6
 • ایستگاه اتوبوس دادگستری - برگشت
  بلوار طالقانی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه برغان
  شهید نژادرمضانی، بین شهید ریوندی و شهید دکتر مفتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آزادگان شمال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آزادگان شمال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آزادگان شمال ندارد.
  neshan logo