info
عکس ایستگاه اتوبوس بهار آزادی
category

ایستگاه اتوبوس بهار آزادی کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهار آزادی

ایستگاه اتوبوس بهار آزادی (ایستگاه اتوبوس) در کرج و خیابان شرع پسند واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید وزرا و همچنین کلینیک پوست و موی آسمان آبی، لوازم آتش بازی و تم تولد هپی مپی نورافشان، مرکز آموزش زبان سفیر، فست فود پاپیلو و کارواش مدرن بهار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهار آزادی کرج

ایستگاه اتوبوس بهار آزادی کرج در شهر کرج، و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شرع پسند، بین صادقی نژاد و میرزایی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهار آزادی کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو طالقانی است. همچنین اڑانس، ماھان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهار آزادی کرج و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهار آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آزادگان شمال
  بلوار امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس بانک
  بلوار طالقانی جنوبی، بین وحدت و قیام
 • ایستگاه اتوبوس 17 شهریور
  شهید بهشتی، بین 17 شهریور و گنج جو
 • ایستگاه اتوبوس دادگاه انقلاب
  جانبازان، شهید دکتر مفتح
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
  شهید بهشتی، بین گنج جو و مانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهار آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهار آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهار آزادی ندارد.
  neshan logo