info
عکس گروه تولیدی پوشین جامه
category

گروه تولیدی پوشین جامه محله ثامن، مشهد

فروشگاه لباس
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گروه تولیدی پوشین جامه

گروه تولیدی پوشین جامه (فروشگاه لباس) در محله ثامن مشهد و بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12 واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه لباس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازیافت پلاستیک نیاوران و همچنین بوستان رضوی، شرکت بستنی نمونه عطش، صافکاری نظری، چاپ خجسته مرتضی صادقی و تولیدی کفش مشکی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه گروه تولیدی پوشین جامه مشهد

فروشگاه گروه تولیدی پوشین جامه مشهد در شهر مشهد، محله ثامن و قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 05132566667 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه گروه تولیدی پوشین جامه مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله ثامن است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند پوشاک صدف، بوتیک آرن و گلدوزی و لیزر کات کوک در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه گروه تولیدی پوشین جامه مشهد برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه گروه تولیدی پوشین جامه مشهد را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سخاوت 32 قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر به فروشگاه گروه تولیدی پوشین جامه مشهد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه گروه تولیدی پوشین جامه مشهد دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده گروه تولیدی پوشین جامه واقع شده‌اند:

 • پوشاک صدف
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و 15
 • بوتیک آرن
  بزرگراه بابانظر، بابانظر 50، شهید شفیعی، بین شفیعی 24 و شفیعی 26
 • گلدوزی و لیزر کات کوک
  بزرگراه بابانظر، بابانظر 66
 • پوشاک آرامیس
  بلوار مفتح شرقی، مهر آباد 6 - عبادت، عبادت 28
 • پوشاک امیران
  شهید شفیعی، شفیعی 31، دادگر، بین دادگر 16 و دادگر18
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ghaderi (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گروه تولیدی پوشین جامه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گروه تولیدی پوشین جامه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گروه تولیدی پوشین جامه ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری گروه تولیدی پوشین جامه

  شنبه 09:00 تا 04:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 04:00
  دوشنبه 09:00 تا 04:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 04:00
  چهارشنبه 09:00 تا 04:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 04:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo