info
عکس ایستگاه اتوبوس طالقانی شرقی
category

ایستگاه اتوبوس طالقانی شرقی محله جنت‌ آباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس طالقانی شرقی

ایستگاه اتوبوس طالقانی شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران و خیابان پژوهنده واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود آمادو، خورشت طهرون، برگر هاوس، تیونینگ تهرانی و سالن زیبایی روژین برتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس طالقانی شرقی تهران

ایستگاه اتوبوس طالقانی شرقی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله جنت‌ آباد جنوبی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید همت، پژوهنده، بین بهار و میدان شهدای آتش نشان واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس طالقانی شرقی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس طالقانی شرقی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده طالقانی شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه آرام
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، امیر ابراهیم، بین الزهرا و گروسی
 • ایستگاه اتوبوس کاشانی
  بلوار آیت الله کاشانی، جنت آباد جنوبی، بین ایثارگران و اول
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه گروسی
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، امیر ابراهیم
 • ایستگاه اتوبوس خانلو
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بعد از بعثت
 • ایستگاه اتوبوس پارسیان
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بین دانش و بیست و یک متری گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس طالقانی شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس طالقانی شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس طالقانی شرقی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، پژوهنده، بین بهار و میدان شهدای آتش نشان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo