info
عکس ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت
category

ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت محله کوچه بیوک، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت

ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت (ایستگاه اتوبوس) در محله کوچه بیوک یزد و بلوار محمد پاکنژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوچه بیوک یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کاغذی و همچنین همبرگر یوسف، شیرینی فروشی شیرین، دبیرستان پسرانه شهید رمضانزاده (شاهد)، خدمات فنی صالحی و خانه قهوه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت یزد

ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله کوچه بیوک پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار محمد پاکنژاد، بین کوی حاج کریم حیدریان و کوی دکتر اعلم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی سینا سیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروشگاه کارمندان دولت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پشت باغ
  شهید رجایی، بین رجایی 12 و علومی
 • ایستگاه اتوبوس ترمینال دولت آباد
  بلوار دولت آباد، بین سروش و بلوار 22 بهمن
 • ایستگاه اتوبوس میدان آژادی
  فرخی، بین میدان آزادی و شهید خسرو مجتبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار محمد پاکنژاد، بین کوی حاج کریم حیدریان و کوی دکتر اعلم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo