عکس ایستگاه مترو ميدان انقلاب
category

ایستگاه مترو ميدان انقلاب (محله دانشگاه تهران، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، میدان انقلاب اسلامی

موقعیت ایستگاه مترو ميدان انقلاب یکی از ایستگاه‌های مترو خوب منطقه در محله دانشگاه تهران تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه مترو ميدان انقلاب (ایستگاه مترو) در محله دانشگاه تهران تهران و میدان انقلاب اسلامی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین میدان انقلاب، سینما بهمن، کافه لمیز، فروشگاه لوازم هنری افق و ایران تایپیست قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر ایستگاه مترو ميدان انقلاب


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، میدان انقلاب اسلامی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 13 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو ميدان انقلاب تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 آذر ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو ميدان انقلاب

 • avatar
  ARYA (شهریار سطح ۷) دوشنبه 03 آبان ماه 1400

  مرکز پخش کتاب و اندیشه آریایی

  2
 • avatar
  کاربر نشان () پنجشنبه 07 مهر ماه 1401

  خوب راضی هستم

  1
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۷) چهارشنبه 25 آبان ماه 1401

  از بالا شبیه چشم آبی شده

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو ميدان انقلاب تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو ميدان انقلاب تهران ندارد.