عکس ایستگاه مترو ميدان انقلاب
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه مترو ميدان انقلاب (محله دانشگاه تهران، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، میدان انقلاب اسلامی

موقعیت ایستگاه مترو ميدان انقلاب یکی از ایستگاه‌های مترو خوب منطقه در محله دانشگاه تهران تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو ميدان انقلاب (ایستگاه مترو) در محله دانشگاه تهران تهران و میدان انقلاب اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین میدان انقلاب، پردیس سینمایی بهمن، کافه لمیز، فروشگاه لوازم هنری افق و ایران تایپیست قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، میدان انقلاب اسلامی


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده ميدان انقلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو ميدان انقلاب
  (5.0)
  میدان انقلاب اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو ميدان انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو ميدان انقلاب

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   ARYA
   دوشنبه 03 آبان ماه 1400

   مرکز پخش کتاب و اندیشه آریایی

   2
  • avatar
   کاربر نشان
   پنجشنبه 07 مهر ماه 1401

   خوب راضی هستم

   1
  • avatar
   محمد مهدی
   چهارشنبه 25 آبان ماه 1401

   از بالا شبیه چشم آبی شده

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو ميدان انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو ميدان انقلاب ندارد.
  neshan logo