عکس قهوه آریا
مشاهده در نقشه نشان
category

قهوه آریا (محله کوشش، مشهد)

کافی‌شاپ
5.0
1 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فداییان اسلام، بین فداییان اسلام 9 و 11

موقعیت قهوه آریا در محله کوشش مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

قهوه آریا (کافی‌شاپ) در محله کوشش مشهد و بلوار فداییان اسلام واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از ده کافی‌شاپ در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید کامیاب | امدادی و همچنین پمپ بنزین جایگاه 163، مرکز زیارتی اقامتی فرهنگیان (خانه معلم) فارس، داروخانه شبانه روزی دکتر باستان، اموزشگاه رانندگی پایه دوم و یکم رضوی و پیتزا راوک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فداییان اسلام، بین فداییان اسلام 9 و 11


سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه آریا واقع شده‌اند:

 • کافه دورهمی
  بلوار جمهوری اسلامی، شهید خبیری، شهید خبیری 3
 • کافه هشتم ضد
 • کافه غذای نسترن
  بلوار فداییان اسلام، نسترن، نسترن 22
 • دانه قهوه
  بلوار ملک الشعرا، بین عین خوش و ملک الشعرا 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط reza_salahi1994 (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه آریا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  قهوه خانه نوشیدنی کافه کافی شاپ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه آریا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه آریا ندارد.
  neshan logo