info
عکس ایستگاه اتوبوس هدایت 5
category

ایستگاه اتوبوس هدایت 5 محله هفده شهریور، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هدایت 5

ایستگاه اتوبوس هدایت 5 (ایستگاه اتوبوس) در محله هفده شهریور مشهد و خیابان سالم 5-فداییان اسلام 18- واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله هفده شهریور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تولیدی کفش مشهد (محسنی)، دبیرستان شهید دهنوی، سوپرگوشت سفارشی، مشاور املاک مهراد و اتحادیه برق خودرو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو پروین اعتصامی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هدایت 5 مشهد

در شهر مشهد، محله هفده شهریور ، ایستگاه اتوبوس هدایت 5 مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فداییان اسلام، فداییان اسلام 18، بین هدایت 5 و سالم 10 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هدایت 5 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو پروین اعتصامی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سعادت واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هدایت 5 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هدایت 5 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم
  بلوار شیرودی، موسی بن جعفر، بنی هاشم 22
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 4
  بلوار کوشش، بین کوشش 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس شهید صدر 23
  بلوار صدر، بین صدر 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس چمن 18
  بلوار چمن، بین چمن 16 و چمن 18
 • ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 4 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هدایت 5 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هدایت 5 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هدایت 5 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فداییان اسلام، فداییان اسلام 18، بین هدایت 5 و سالم 10
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo