info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه آزادسهر
category

ایستگاه اتوبوس سه راه آزادسهر محله کارتن سازی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه آزادسهر

ایستگاه اتوبوس سه راه آزادسهر (ایستگاه اتوبوس) در محله کارتن سازی یزد و بلوار آزادشهر، آزادگان، بین 18 آزادگان و 16 شهید ناصر عسگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله کارتن سازی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک آبنبات چوبی و مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس و همچنین نانوایی بربری، پارس خزر، لوازم یدکی دوستان، پخش قهوه معین و شیرینی‌ منتظری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه آزادسهر یزد

ایستگاه اتوبوس سه راه آزادسهر یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله کارتن سازی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آزادشهر، آزادگان، بین 18 آزادگان و 16 شهید ناصر عسگری قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه آزادسهر یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه آزادسهر یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه آزادسهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک اسکان
  شهید دهقان
 • ایستگاه اتوبوس شهید جوکار
  شهید جوکار، بین بن بست گلها و دشتکی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه آزادسهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه آزادسهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه آزادسهر ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار آزادشهر، آزادگان، بین 18 آزادگان و 16 شهید ناصر عسگری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo