info
عکس ایستگاه اتوبوس دندانپزشکان 18عکس ایستگاه اتوبوس دندانپزشکان 18
category

ایستگاه اتوبوس دندانپزشکان 18 محله فارغ التحصیلان، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دندانپزشکان 18

ایستگاه اتوبوس دندانپزشکان 18 (ایستگاه اتوبوس) در محله فارغ التحصیلان مشهد و خیابان دندانپزشکان 18 واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله فارغ التحصیلان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خشت و خورشید خراسان و همچنین پیتزا خونه شعبه 1، پروتئین مزه قاطی، موسسه آموزشی دایالوگ، ایستگاه اتوبوس دندانپزشکان 23 و آرایشگاه آقایان ریضاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دندانپزشکان 18 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس دندانپزشکان 18 مشهد است که در محله فارغ التحصیلان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دندانپزشکان، دندانپزشکان 18 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دندانپزشکان 18 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو اقبال لاهوری قرار دارد. همچنین آژانس افروز را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دندانپزشکان 18 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دندانپزشکان 18

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  علی
  چهارشنبه 08 فروردین ماه 1403

  خط ۴۲ از با تاخیر ترین خطای مشهد

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403

  اتوبوس۴۲ خیلی دیربه دیرمیاد توروخدایه فکری بکنید


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دندانپزشکان 18 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 5
  بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 6
  بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 6 و 8
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 77
  شهید ستاری، بلوار آموزگار، بین آموزگار 75 و 77
 • ایستگاه اتوبوس باغ گلها
  شهید ستاری، بلوار آموزگار، بین آموزگار 72 و 77
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 29 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دندانپزشکان 18 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 29 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دندانپزشکان 18 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دندانپزشکان 18 ندارد.
  neshan logo