info
عکس سوپر مارکت گلستان
category

سوپر مارکت گلستان محله شهرک ولیعصر، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت گلستان

سوپر مارکت گلستان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک ولیعصر اراک و خیابان مطهری واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک ولیعصر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران شمس العماره، آکواریوم گلدفیش، مکانیکی و تنظیم موتور آرارات، لوازم خانگی کریستال و گازLPG برادان کمانی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت گلستان واقع شده‌اند:

 • سوپر هویار
  بلوار شهید شیرودی، افتخار
 • فروشگاه پسرعمو
  بلوار شهید شیرودی، فرهنگ
 • سوپرمارکت شهروند
  جهان پناه، علم الهدی، ایثار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت گلستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت گلستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت گلستان ندارد.
  neshan logo