info
عکس ایستگاه اتوبوس شیان
category

ایستگاه اتوبوس شیان محله هروی - حسین آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیان

ایستگاه اتوبوس شیان (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه مجازی هنر کودک و همچنین رستوران اصل اعیونی لویزان، کتابخانه لویزان، بوستان تولد، کارواش مجهز باران و ویپ و پاد مستر دود قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیان تهران

در شهر تهران، محله هروی - حسین آباد ، ایستگاه اتوبوس شیان تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام علی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شیان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو حسین آباد قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس اتوموبیل کداک را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جوانشیر
  بزرگراه امام علی، جعفریان، جوانشیر، بین سنبل و رضاییان
 • ایستگاه اتوبوس عارف
  بزرگراه امام علی، مریم، افتخاریان، آزادی، بین شمشاد و ارکیده
 • ایستگاه اتوبوس بوستان مبارک آباد
  بزرگراه امام علی، عزیزی، افتخاریان، بین میدان مبارک آباد و هزارپیشه
 • ایستگاه اتوبوس مبارک آباد
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیان ندارد.
  neshan logo