info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله خاتمی
category

ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله خاتمی یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله خاتمی

ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله خاتمی (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان کنارگذر دهه فجر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میدان خاتمی، شرکت تولیدی مبلمان دارکوب، شیرینی الماس کویر، تولیدی پوشاک ارغوان و دهکده قهوه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله خاتمی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله خاتمی یزد است که در محله محله زیبا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دهه فجر قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله خاتمی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان آیت الله خاتمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله
  بلوار دهه فجر، بین میدان صاحب الزمان و دهه فجر 25
 • ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی
  بلوار مدرس، بین 11 و شهریور
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده
  سلمان فارسی، بین سی و نهم و مارکار 36
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی
  امام مهدی، بین میر طالبی پور و مهدی 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله خاتمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله خاتمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله خاتمی ندارد.
  neshan logo