info
عکس چهارراه استانبول
category

چهارراه استانبول محله فردوسی، تهران

درباره‌ی چهارراه استانبول

چهارراه استانبول (تقاطع) در محله فردوسی تهران و خیابان فردوسی واقع شده است. این مکان یکی از شش تقاطع در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بانک ملی ایران، کارخانه آرگو، خزانه و موزه جواهرات ملی ایران و مجتمع تجاری پروانه و همچنین صرافی المپیک، ساختمان پلاسکو، بازار کویتی های استانبول، سفارت و کنسولگری انگلیس و رستوران شماعیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر تقاطع‌های که در محدوده چهارراه استانبول واقع شده‌اند:

 • چهارراه کالج
  انقلاب اسلامی، پل کالج
 • چهارراه حافظ
  پل حافظ
 • چهارراه کوشک
  فردوسی، بین زمانی و تقوی
 • چهارراه امجدیه
  (1.0)
  سعدی شمالی، بین مفتح و معمار مخصوص
 • چهارراه سید علی
  (3.0)
  سعدی شمالی، بین مصباح و مرادی نور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی چهارراه استانبول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد چهارراه استانبول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه چهارراه استانبول ندارد.
  neshan logo