info
عکس مجتمع سرو شیراز
category

مجتمع سرو شیراز محله شیراز، تهران

درباره‌ی مجتمع سرو شیراز

مجتمع سرو شیراز (مجتمع مسکونی) در محله شیراز تهران و خیابان برزیل غربی واقع شده است. این مجتمع یکی از نه مجتمع مسکونی در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و برج میلنیوم و همچنین هتل تاج محل، رستوران تاج محل، مجتمع مسکونی ونک پارک، ساختمان مرکزی بیمه ایران و شرکت دلینو قرار گرفته است.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده مجتمع سرو شیراز واقع شده‌اند:

 • برج مسکونی مروارید ونک
  ملاصدرا، جویبار
 • مجتمع مسکونی شاد
  بزرگراه کردستان، شاد، بین جویبار و باغ سرا
 • مجتمع منوچهر
  ملاصدرا، شیرازی، شهریار
 • برج تجاری مسکونی عرش یاس
  ملاصدرا، خوارزمی، گلریز، گلبرگ یکم
 • ساختمان فانوس آبی
  ملاصدرا، شیرازی، سرو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع سرو شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع سرو شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع سرو شیراز ندارد.
  neshan logo