info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز
category

ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز

ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز (ایستگاه اتوبوس) در شیراز و بلوار پاسداران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نی نی بامزه و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر روغنی، نان فانتزی نانک، ساندویچ هایدا، مرکز کتاب زرهی و کلینیک دندانپزشکی عاج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز شیراز

در شهر شیراز، محله کلاهدوز ، ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز شیراز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پاسداران، بین شهید کلاهدوز و 2 ب واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی شبانه روزی حافظ قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید کلاهدوز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس با هنر
  شهید باهنر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس زرهی
  بلوار استقلال، بین انصار و شهید قدوسی
 • ایستگاه اتوبوس تل بادی
  بلوار استقلال، بین استقلال 49 و 51
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز ندارد.
  neshan logo