info
عکس فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی
category

فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی محله جهرم، اراک

فروشگاه لوازم الکترونیک
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی

فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله جهرم اراک و بلوار جواد الائمه، یاسر 3، بین یاسر 2 و 4 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک استاد علیرضا فراهانی، کارواش استار واش، تعمیرگاه خودرو، لاستیک فروشی شایان و نمایشگاه مبل امیرکبیر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی اراک

فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی اراک در شهر اراک، محله خانه سازی، واقع شده است. فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله خانه سازی است.

چطور به فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس نصر ششم قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر از فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی اراک تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فوکا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی ندارد.
neshan logo