info
عکس ایستگاه اتوبوس بهاران پایانه فیاض بخش
category

ایستگاه اتوبوس بهاران پایانه فیاض بخش محله وصفنارد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهاران پایانه فیاض بخش

ایستگاه اتوبوس بهاران پایانه فیاض بخش (ایستگاه اتوبوس) در محله وصفنارد تهران و خیابان فرد محمدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله وصفنارد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و پنج شنبه بازار وصفنارد و همچنین فرهنگسرای سردار قاسم سلیمانی (فرهنگسرای بهاران)، بوستان بهاران، کتابخانه بهاران، سینما و مرکز همایش بهاران و مجموعه ورزشی الزهرا ۱۴ (بانوان) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهاران پایانه فیاض بخش تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بهاران پایانه فیاض بخش تهران است که در محله وصفنارد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در فرد محمدی، بین میدان بهاران و روزگاری واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهاران پایانه فیاض بخش تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو عبدل آباد قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ثامن قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهاران پایانه فیاض بخش تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهاران پایانه فیاض بخش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شاهد
  بزرگراه چراغی، بین مکتب العباس و گل آذین
 • ایستگاه اتوبوس مسجد علویان
  پیغمبری، سجاد جنوبی، بین زیارتی و زاهد
 • ایستگاه اتوبوس پارک صبا
  پیغمبری، سجاد جنوبی، بین هاشمی و زاهد
 • ایستگاه اتوبوس ورزدار
  ابوذر، فراهانی، ورزدار
 • ایستگاه اتوبوس شهید فتحی مترو حر
  ابوذر، فتحی، نرسیده به ورزدار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهاران پایانه فیاض بخش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهاران پایانه فیاض بخش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهاران پایانه فیاض بخش ندارد.
  neshan logo