عکس ایستگاه اتوبوس تعاونی مسکن منطقه شش
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس تعاونی مسکن منطقه شش (محله امیر دژبان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید خرازی

موقعیت ایستگاه اتوبوس تعاونی مسکن منطقه شش در محله امیر دژبان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس تعاونی مسکن منطقه شش (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر دژبان تهران و بزرگراه شهید خرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله امیر دژبان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رز مال و همچنین تعمیرات لوازم خانگی و بازسازی ظروف تفلون به گرانیت افرآسیابی، نانوایی سنگک، مرکز موبایل تماس، سالن زیبایی نیلوفر ستایش و پیرایش کلاسیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تعاونی مسکن منطقه شش

آدرس ایستگاه اتوبوس تعاونی مسکن منطقه شش، شهر تهران، محله امیر دژبان بزرگراه شهید خرازی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید خرازی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تعاونی مسکن منطقه شش عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی 22 هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تعاونی مسکن منطقه شش مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید خرازی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تعاونی مسکن منطقه شش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان تریتا
  شهید خرازی، بعد از جنگلبان
 • ایستگاه اتوبوس نگین
  خرم آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تعاونی مسکن منطقه شش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تعاونی مسکن منطقه شش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تعاونی مسکن منطقه شش ندارد.
  neshan logo