info
عکس سالن غذاخوری میلاد
category

سالن غذاخوری میلاد محله سیاه سنگ، شیراز

رستوران

درباره‌ی سالن غذاخوری میلاد

سالن غذاخوری میلاد (رستوران) در محله سیاه سنگ شیراز و خیابان لطفعلی خان ۶۵ واقع شده است. این رستوران یکی از ده رستوران در محله سیاه سنگ شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه فروغ الملک و مجتمع تجاری مهستان و همچنین موبایل داریوشی، پاساژ کازرونی ها، نمایندگی سپاهان باطری، پاساژ داش آکل و پزندگی باستان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این رستوران به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران سالن غذاخوری میلاد شیراز

برای رفتن به این رستوران در‌ شهرشیراز باید به آدرس قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، لطفعلی خان 65، بین 65/2 و لطفعلی خان 70 واقع در محله سنگ سیاه بروید.

رستوران سالن غذاخوری میلاد شیراز در محله سنگ سیاه یکی از رستوران‌های محبوب به شمار می‌رود. از دیگر رستوران‌های معروف در اطراف این رستوران، می‌توان به رستوران تیمچه، رستوران هتل تالار، رستوران احمدی، رستوران هخامنش و کافه رستوران میامی اشاره کرد. کافه تریا بلوبری 2، کافه رستوران چارچوب و کافه مات از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله سنگ سیاه هستند که در نزدیکی رستوران سالن غذاخوری میلاد شیراز قرار دارند.

چطور به رستوران سالن غذاخوری میلاد شیراز برویم؟

با استفاده از اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به رستوران سالن غذاخوری میلاد شیراز را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در آنجا سپری کنید. در نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری را هم می‌توانید ببینید. دسترسی به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر دیگر کاربران و مکان‌هایی که در اطراف این رستوران قرار دارند، مواردی هستند که در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده‌اند.

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به رستوران سالن غذاخوری میلاد شیراز بروید و دیگر نیاز نیست نگران جای پارک یا ترافیک آن محله باشید. برای رفتن به این رستوران شما می‌توانید در ایستگاه مترو زندیه پیاده شوید که در نزدیکی آنجاست. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران سالن غذاخوری میلاد شیراز ایستگاه اتوبوس چهار راه 15 خرداد است.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه می‌بینید. به یاد داشته باشید اگر به رستوران سالن غذاخوری میلاد شیراز رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده سالن غذاخوری میلاد واقع شده‌اند:

 • رستوران تیمچه
  لطفعلی خان زند، لطفعلی خان 46
 • رستوران هتل تالار
  ساحلی، رودکی، فردوسی، بین فردوسی8 و 10
 • رستوران احمدی
  بلوار کریمخان زند، طالقانی
 • رستوران هخامنش
  بلوار کریمخان زند، کریمخان 31، اهلی، اهلی 1
 • کافه رستوران میامی
  (5.0)
  نشاط، فردوسی، بین فردوسی 18 و کریمخان 40
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 𝐅𝐚𝐫𝐳𝐚𝐧𝐞 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن غذاخوری میلاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن غذاخوری میلاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن غذاخوری میلاد ندارد.
  neshan logo