info
عکس ایستگاه اتوبوس کرامت 12/2
category

ایستگاه اتوبوس کرامت 12/2 (محله ثامن، مشهد)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کرامت 12/2

موقعیت ایستگاه اتوبوس کرامت 12/2 در محله ثامن مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کرامت 12/2 (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12، دکتر رزمی، دکتر رزمی 10 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین مسجد قائمیه، حسینیه ایمه اطهار، نانوایی (نان لواش)، پارک خطی کرامت و برق صنعتی علیزاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کرامت 12/2

ایستگاه اتوبوس کرامت 12/2 یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله ثامن بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12، دکتر رزمی، دکتر رزمی 10 قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12، دکتر رزمی، دکتر رزمی 10 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کرامت 12/2 عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس گلشن را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کرامت 12/2 مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کرامت 12/2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهید شفیعی
  بلوار شهید آوینی، آوینی 1، شفیعی 2، شهید شفیعی، بین شفیعی 55 و 57
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 1
  بلوار شهید آوینی، آوینی 3، گلریز 19، گلبو، بین گلبو 2 و شفیعی 18
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 6
  بلوار شهید آوینی، آوینی 25، گلبو 6
 • ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20
  بلوار مفتح شرقی، شهید آرمون، سخاوت
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25
  بلوار مفتح شرقی، شهید کارگر راضی، مهرآباد 25
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 23 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کرامت 12/2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: شنبه 23 اردیبهشت ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کرامت 12/2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کرامت 12/2 ندارد.
  location استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12، دکتر رزمی، دکتر رزمی 10
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo