info
عکس ایستگاه اتوبوس بوتان
category

ایستگاه اتوبوس بوتان محله شمشیری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوتان

ایستگاه اتوبوس بوتان (ایستگاه اتوبوس) در محله شمشیری تهران و خیابان شمشیری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شمشیری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز مخابرات ابوذر، بابی دونات، مدرسه شهید نورایی، مسکن لشگری - مشاورین املاک لشگری و رادیاتور سازی حمید اسماعیلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوتان تهران

ایستگاه اتوبوس بوتان تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شمشیری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شمشیری، بین عاشق معلا و امام جعفر صادق قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بوتان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تاکسی سرویس تیزرو قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بوتان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوتان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آذری
  قزوین، بین چهل و پنج متری زرند و لقمان حکیم
 • ایستگاه اتوبوس تفرش
  شمشیری، دانشگاه هوایی جنوبی، بین اسماعیلی و تفرش
 • ایستگاه اتوبوس هرمزان
  شهيد بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس میدان شمشیری
  قزوین، بین سبحانی و ده متری امام زاده عبدالله
 • ایستگاه اتوبوس شمشیری ولیعصر
  سبحانی، قزوین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوتان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوتان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوتان ندارد.
  neshan logo