عکس ایستگاه اتوبوس بوتان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بوتان (محله شمشیری، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شمشیری، بین امام جعفر صادق و عاشق معلا

موقعیت ایستگاه اتوبوس بوتان در محله شمشیری تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بوتان (ایستگاه اتوبوس) در محله شمشیری تهران و خیابان شمشیری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شمشیری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز مخابرات ابوذر، بابی دونات، مسکن لشگری - مشاورین املاک لشگری، مدرسه شهید نورایی و لوازم تولد شادیز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوتان

ایستگاه اتوبوس بوتان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شمشیری خیابان شمشیری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شمشیری، بین امام جعفر صادق و عاشق معلا قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بوتان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تاکسی سرویس تیزرو قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بوتان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شمشیری، بین امام جعفر صادق و عاشق معلا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوتان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آذری
  قزوین، بین چهل و پنج متری زرند و لقمان حکیم
 • ایستگاه اتوبوس تفرش
  شمشیری، دانشگاه هوایی جنوبی، بین اسماعیلی و تفرش
 • ایستگاه اتوبوس وحید
  چهل و پنج متری زرند، بین در جزینی و وحید
 • ایستگاه اتوبوس هرمزان
  شهيد بختیاری، بین هرمزان و بدرالزمان قریب
 • ایستگاه اتوبوس میدان شمشیری
  قزوین، بین سبحانی و ده متری امام زاده عبدالله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوتان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوتان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوتان ندارد.
  neshan logo