info
عکس ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب
category

ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب محله ملا فرج الله، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب

ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب (ایستگاه اتوبوس) در محله ملا فرج الله یزد و خیابان دهم فروردین واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله ملا فرج الله یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آب انبار شش بادگیری، موزه فرهنگ زرتشتیان مارکار و پاساژ کویتی ها و همچنین میدان مارکار، موزه دیرینه شناسی کامبرین، ساعت مارکار، اقامتگاه گنجه و هتل داد یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب یزد

ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله ملا فرج الله قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دهم فروردین، بین دروازه قصاب ها و دهم فروردین 5 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی پردیس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دروازه قصاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی
  طالقانی، بین گلچین و زمانی
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان
  طالقانی، بین شهید محمود دایی و طالقانی 13
 • ایستگاه اتوبوس میدان آژادی
  فرخی، بین میدان آزادی و شهید خسرو مجتبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب ندارد.
  neshan logo