info
عکس ایستگاه اتوبوس نوروزی
category

ایستگاه اتوبوس نوروزی محله مهرآباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نوروزی

ایستگاه اتوبوس نوروزی (ایستگاه اتوبوس) در محله مهرآباد جنوبی تهران و خیابان شمشیری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهرآباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه ملی تهران، مسکن لشگری - مشاورین املاک لشگری، لوازم آرایشی سیسیلی، مسجد امام جعفر صادق علیه السلام و هنرستان نظام مافی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نوروزی تهران

ایستگاه اتوبوس نوروزی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله مهرآباد جنوبی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شمشیری، بین حسینی و یزدی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس نوروزی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نوروزی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس نوروزی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  shabnam
  سه شنبه 28 آذر ماه 1402

  اتوبوس دیر میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نوروزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هرمزان
  شهید بختیاری، بین خاوند و میرزایی آق بابا
 • ایستگاه اتوبوس تولید دارو
  چهل و پنج متری زرند، دانشگاه هوایی جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس یاس شمالی
  شهید بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس دامپروری
  بزرگراه متوسلیان (فتح)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نوروزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نوروزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نوروزی ندارد.
  neshan logo