info
عکس معاونت درمان علوم پزشکی تهران
category

معاونت درمان علوم پزشکی تهران محله شیخ هادی، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی معاونت درمان علوم پزشکی تهران

معاونت درمان علوم پزشکی تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله شیخ هادی تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این اداره یکی از چهل و پنج اداره و سازمان دولتی در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نجمیه، موزه آبگینه و سفالینه های ایران (خانه قوام السلطنه) و بازار چارسو و همچنین پردیس سینمایی چارسو، پیتزا داوود، مجتمع تجاری موبایل علاءالدین ۱، کافه رستوران ریرا و خانه فاموری قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده معاونت درمان علوم پزشکی تهران واقع شده‌اند:

 • اتحادیه چاپ و بسته بندی تهران
  قرنی، شهید محمدی، بین استاد نجات اللهی و گل یاس
 • مرکز مخابرات دانشگاه
  ولیعصر، لبافی نژاد، بین برادران مظفر و فلسطین
 • اداره امور خوابگاه ها
  پل حافظ، حافظ
 • ساختمان مرکزی سوم وزارت نفت
  انقلاب اسلامی، پورموسی، شیرین
 • شهرداری منطقه 12، ناحیه 1
  فردوسی، بانک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سوشیانت (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی معاونت درمان علوم پزشکی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد معاونت درمان علوم پزشکی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه معاونت درمان علوم پزشکی تهران ندارد.
  neshan logo