عکس معاونت درمان علوم پزشکی تهران
مشاهده در نقشه نشان
category

معاونت درمان علوم پزشکی تهران (محله شیخ هادی، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حافظ، بین اشهری و جمهوری اسلامی

موقعیت معاونت درمان علوم پزشکی تهران در محله شیخ هادی را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

معاونت درمان علوم پزشکی تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله شیخ هادی تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این اداره یکی از چهل و سه اداره و سازمان دولتی در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نجمیه، موزه آبگینه و سفالینه های ایران (خانه قوام السلطنه) و بازار چارسو و همچنین پردیس سینمایی چارسو، پیتزا داوود، پاساژ موبایل علاءالدین، کافه رستوران ریرا و خانه فاموری قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حافظ، بین اشهری و جمهوری اسلامی

وب‌سایت رسمی: darman.tums.ac.ir


سایر مراکز دولتی که در محدوده معاونت درمان علوم پزشکی تهران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سوشیانت (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی معاونت درمان علوم پزشکی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد معاونت درمان علوم پزشکی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه معاونت درمان علوم پزشکی تهران ندارد.
neshan logo